מלומדים

בחירת הסטודנטים: 5 התוכניות הכי מומלצות בתחנת גלי ישראל

תחנת הרדיו גלי ישראל אשר הוקמה בשנת 2010 מספקת חווית האזנה יוצאת מהכלל, הן בזכות תוכניות מעולות והן בזכות האפשרות להאזין לתחנה מכל מקום. מהן חמשת התוכניות המומלצות ביותר ע"י הסטודנטים? להלן סקירה.

תחנת גלי ישראל: זה הזמן להצטרף לאלפי מאזינים נאמנים

בשנת 2010 הוקמה לראשונה תחנה אזורית חדשה – גלי ישראל. התחנה שבמקור שידרה לאזור ירושלים ויהודה ושומרון הצליחה בשנים האחרונות להגדיל את קהל המאזינים, בשל האפשרות להאזין לתחנה אונליין דרך רדיו הד. למעשה, התוכניות שהפכו למזוהות מאוד עם האג'נדה של התחנה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להרחיב את הידע כמו גם ליצור תמהיל מוזיקלי עשיר, כל זאת בלחיצת כפתור ועם אפשרות להאזין מכל מקום. על כן, אפשר להאזין לתחנת גלי ישראל אונליין ובכך להצטרף לאלפי מאזינים נאמנים שממליצים בחום על התוכניות השונות. ביקשנו מקהל הסטודנטים לבחור את התוכניות האהובות והמומלצות ביותר, ולהלן המסקנות שלהם:

שש בבוקר

התוכנית של המגיש דליק ווליניץ משודרת בכל יום בין השעות 06:00-07:00. מדובר בתוכנית בוקר קלאסית המתמקדת בחדשות לצד סיפורי בוקר שדרכם תוכלו לפתוח את הבוקר בצורה אופטימית ואפילו מחויכת. דליק נחשב לאחד המגישים האהובים ביותר בישראל, ולא בכדי. עם סגנון הגשה ייחודי כמו גם שימת דגש על אפשרות לעלות לשידור, מדובר בתוכנית בוקר מעולה ואיכותית.

בחירת הסטודנטים: 5 התוכניות הכי מומלצות בתחנת גלי ישראל

יומן הצהריים

אחת מתוכניות האקטואליה המובילות בישראל היא יומן הצהריים בהגשתה מתי טוכפלד שמשמש גם כפרשן הפוליטי של עיתון ישראל היום. מתי נחשב לאחד הקולות הבולטים של הימין ובתוכנית שלו הוא מפרשן אודות אירועי היום לצד אורחים מתחלפים. התוכנית משודרת מדי יום בין השעות 13:00-14:00.

שישי באולפן

בנו של בנימין נתניהו, יאיר נתניהו, ביחד עם יערה זרד מעבירים בכל יום שישי את תוכנית הצהריים המתמקדת באירועי השבוע. התוכנית משודרת בימי שישי באופן קבוע בין השעה 11:00-12:00 וגם אתם יכולים לעלות לשידור כמו גם לקחת חלק בדיונים, ובכך לשדרג את השישי שלכם.

חיים כהלכה

יש לכם שאלות לרב? ובכן, הרב שמואל אליהו מעלה בכל יום שישי בין השעות 12:00-13:00 מאזינים לטובת שאלות ותשובות בנושא דת והלכה. ניתן לעלות לשידור דרך חיוג למספר הטלפון של התחנה ובכך ליצור לעצמכם אפשרות לקבל מענה על שאלות שעולות בכם, באופן נגיש ועם שיחה אישית עם הרב.

לסיכום, תחנת גלי ישראל מהווה ללא ספק את אחת התחנות האהובות ביותר על המאזינים כאן בישראל, לא מעט בשל השילוב בין מוזיקה לבין אקטואליה. מגוון התוכניות עוסקות לא רק באקטואליה אלא גם בנושאי צרכנות וכלכלה, ועל כן אם אתם מחפשים להעביר את הזמן וליצור לעצמכם אפשרות להביע את דעתכם בשידור, תחנת גלי ישראל והתוכניות השונות הן המקום בשבילכם כמאזינים.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top