מלומדים

מקבלים אנרגייה: 5 נשנושים ליום לימודים ארוך

אם אתם סטודנטים שנמצאים כל היום במכללה או באוניברסיטה, אתם חייבים להיות מרוכזים וחיוניים. לשם כך תזדקקו לאנרגיה שתגיע בצורת אוכל טרי ובריא שאפשר לאכול ולנשנש. אם אתם מחפשים את התוספת הדרושה לכם עבור יום לימודים ארוך, שתהיה תוספת לארוחת הבוקר והצוהריים – יש כמה רעיונות לנשנושים חביבים. אז איזה נשנושים אפשר להוסיף לארוחות הקבועות? הנה כמה הצעות:

מאפינס מלוח או מתוק – מאפה עגול וזמין

הכינו מאפינס שמורכב ממרכיבים בריאים שאפשר לשלוף משקית בכל פעם שמתגלה רעב. מאפינס אחד מהווה ארוחה קטנה שתכניס אנרגיה לגוף ותספק את כל מה שצריך בנשנוש. אם תרצו, תוכלו להכין מאפינס מלוחים עם גבינה וירקות שניתן לאפות בתוך מנג'טים שיספקו צורה עגולה כך שניתן לקחת את המאפה בתיק. אם אתם רוצים לספק נשנוש מתוק, ממריץ ובריא: הכינו תערובת מאפינס מתוקה עם שקדים ואגוזים והשתמשו בקמחים מלאים או בקמח כוסמין לאפייה.

נשנושי ירקות

ירקות חתוכים כמו גזר או מלפפון, יהיו נשנוש מעולה ליום ארוך. כדי להכין את הנשנושים אפשר לחתוך מראש ירקות לפני היציאה אל האוניברסיטה ולנשנש ירקות חתוכים במהלך היום. אפשר לצד הירקות להכין כריך או ארוחה מהירה ליום לימודים ארוך במיוחד.

מקבלים אנרגייה: 5 נשנושים ליום לימודים ארוך

אגוזים וחמוציות

שקית של אגוזים וחמוציות תהיה נשנוש נפלא ומשביע עבור יום לימודים ארוך. הכינו שקית עם אגוזים המכילים מרכיבים חיוניים לגוף וויטמינים כמו אגוזי מלך, אגוזי לוז, פקאן ומקדמיה. הוסיפו חמוציות לשיפור הטעם והקניית מתיקות בנשנוש.

פירות חתוכים

פירות חתוכים יהיו נשנוש מושלם לסטודנטים רעבים. כדאי לבחור פירות שמכניסים אנרגיה וויטמינים לגוף, כמו בננה שיש בה אחוזים גבוהים של אשלגן, קיווי שנחשב עשיר בוויטמין c , תפוח עץ גרנד סמית שאין בו סוכר ומעולה עבור הפעלת מערכת העיכול ושאר פירות חתוכים שאפשר להכניס לשקית או קופסא.

שקית פירות יבשים

הכינו שקית עם פירות יבשים. כיום מייצרים פירות יבשים בתהליכים הרבה יותר בריאים וקפדניים, כך שאפשר לבחור פירות כמו תמרים, צ'יפס בננה, משמשים מיובשים או לדר, חמוציות ושאר פירות. פירות יבשים מספקים נשנוש טוב ובריא ונשמרים טריים זמן רב בתיק.

קורנפלקס

קורנפלקס ללא חלב יכול להיות נשנוש חביב ומשביע, בעיקר אם תבחרו דגנים שאינם מכילים סוכר. הכניסו לשקית כוס קורנפלקס יבש שאפשר לנשנש בין השיעורים.

באמצעות הנשנושים האלה, תוכלו כבר עכשיו לצ'פר את עצמכם עם דברים טובים ליום לימודים ארוך וכך להנות מתחושת שובע ואנרגיה במהלך היום.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top