מלומדים

הנהלת חשבונות 1+2: למי הלימודים האלה מתאימים?

אם אתם מחפשים תחום שבו תוכלו לפתח קריירה מאתגרת וגם מתגמלת, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. מה זה קורס הנהלת חשבונות 1+2, למי הקורס הזה מתאים ואיפה אפשר ללמוד את זה? כל התשובות לפניכם.

מה זה קורס הנהלת חשבונות 1+2?

קורסי הנהלת חשבונות סוג 1+2 הם הבסיס ללימוד קורסי הנהלת חשבונות סוג 3. אם אתם רוצים קריירה מתגמלת ומבוקשת מאוד בשוק העבודה, כדאי לשקול לקחת קורסי הנהלת חשבונות מסוגים שונים ולקבל קריירה מאתגרת, הזדמנות להשיג תנאי העסקה טובים ומשכורות נדיבות. ככל שתעברו קורסים מתקדמים יותר בתחום, כך תנאי ההעסקה שלכם יהיו טובים יותר. לימודים אלה הם למעשה לימודי הבסיס, נדבר על כך מיד.

למי הקורס הזה מתאים?

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 נועדו לפתח רואי חשבון זוטרים שיוכלו לסייע למנהליהם ברישומים החשבונאיים של עסקים בינוניים וגדולים, או לקחת אחריות על ניהול חשבונות של עסקים קטנים. לא הרבה אנשים יודעים באיזה תואר לבחור, וכרואה חשבון, אתה יכול להתחיל קריירה מתגמלת ומאתגרת ולהבטיח את עתידך הכלכלי. בסופו של דבר מדובר בכרטיס הכניסה שלכם לתחום וזה קורס הבסיס שאותו תהיו חייבים לעבור אם אתם רוצים לעבוד בתחום ולפתח קריירה מקצועית.

מה תנאי הקבלה לקורס?

דרישת הכניסה לקורס זה היא בדרך כלל 12 שנות לימוד. ולעבור על ועדת הקבלה מטעם האוניברסיטה בה הם רוצים ללמוד כדי לבדוק את התאמתם לתכנית. לימודים אלו נמשכים בדרך כלל למעלה משלוש מאות שעות לימוד אקדמיות. פעם או פעמיים בשבוע, לפעמים כולל ימי שישי. חלק מהאוניברסיטאות מציעות לימודים אלו כחלק מלימודי ערב כדי לאפשר לאלו העובדים במשרה מלאה לקחת גם את הקורס.

מה היא תכנית הלימודים?

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 נחשבים ארוכים יחסית ללימודי תעודה והם עוסקים בנושאים רבים ושונים: מערכת המס בישראל, סוגי חברות, עריכת דוחות כספיים, חישובי רווח והפסד, תיאום מאזנים, משכורות וניכויים ועוד. כמו כן, הקורס מעשיר את הידע התיאורטי של הלומד וכן מעניק מידע מעשי. מנהלי חשבונות עוסקים בתוכנות וממשקים רבים ושונים ולכן ממשקים מתורגלים לעומק לאורך הקורס, מכינים את הסטודנטים לעבודות בשוק העבודה. בנוסף, קורס זה יתמקד בהכנת תלמידים למבחני קבלה שונים.

כמובן שכל מוסד ומוסד מציע לתלמידים שלו מסלול לימודים קצת שונה, לכן לפני שאתם בוחרים את המוסד שבו תלמדו מומלץ לבדוק את הדברים, נדבר על זה מיד.

איפה אפשר ללמוד את זה?

את הקורס הזה ניתן ללמוד במגוון רחב של מוסדות שמציעים תכניות לימודים מגוונות. בין השאר אנחנו מדברים על מוסדות כמו האוניברסיטה הפתוחה, מכללת עתיד, המכללה למנהל, מכללות רשת אורט, המכללה האקדמית ספיר ועוד. בנוסף למוסדות החינוך הידועים שאנו מציגים, אתה יכול לבדוק עם אוניברסיטאות רבות באזור שלך לקבלת מידע על תוכנית זו. הנהלת חשבונות סוג 1+2 נחשב לקורס מאוד מבוקש ולכן ההיצע שלו גדול מאוד. אתה יכול למצוא תוכנית זו באוניברסיטאות שונות ברחבי הארץ.

לפני שאתם ממהרים לבחור את המוסד שבו תלמדו אנחנו ממליצים לכם לעשות קצת שיעורי בית ואפילו סקר שוק. בדקו כמה עולה הקורס במוסדות השונים ונסו לבחור את הקורס שמתאים לכם ביותר, אך גם את זה שעונה על היכולות התקציביות שלכם. אנחנו לא רוצים שתיכנסו להוצאות מיותרות ושלא יהיה לכם איך לעמוד בתשלומים החודשיים.

לסיכום,

אין ספק שאם אתם מחפשים תחום מאתגר שגם יספק לכם יציבות כלכלית, אנחנו ממליצים לכם ללמוד קורס הנהלת חשבונות 1+2, שהוא יהיה הבסיס שלכם בתחום.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top