מלומדים

שוכרים דירה בלי מיזוג? יש דרכים לצנן את החדרים

אומנם אף אחד אינו שש לעבור לדירה ללא מיזוג, אך כשסטודנטים, פתאום הסטנדרטים הגבוהים שאיתם מגיעים מהבית נשארים ארוזים עמוק בתרמיל – נאלצים להתמודד עם מה שיש. אז סוף סוף מצאתם דירה, שותפים שסה"כ נראים נחמדים ואפילו מחיר שכירות שנחשב סביר, אך נאלצים להתחיל להבין מה עושים עם העובדה שאין מזגן בדירה? ובכן כל סטודנט יודע שכאשר עומדים מול בעיה, יש להעתיק תשובה, או לחלופין למצוא מענה יצירתי, ופה אתם מוזמנים להכיר מגוון פתרונות שיקררו לכם את חודשי הקיץ החמים – מידע קריר וחיוני בהחלט!

קומפקטי זול ויעיל – מזגן נייד

יש רכישות קטנות שהן בהחלט חיוניות, וכזו היא רכישה של מזגן נייד. מזגן נייד אינו עולה יותר מכמה עשרות שקלים, אינו צורך הרבה חשמל ואף הוא אינו מצריך לקבוע עם נותן שירות עבור התקנה. במקביל, מזגן נייד כן מקרר בצורה מהירה ומורגשת, מאוד קומפקטי, ניתן להעביר אותו בקלות מנקודה לנקודה וכמובן שניתן לעבור עמו גם לדירה הבאה. עם זאת, קיימים מספר סוגים ומספר חברות, אנחנו ממליצים שתעקבו אחר המוצרים המובילים לפי הרשימה באתר mylist כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם טוב.

כפיות עם כרית הקירור

להרבה אנשים אין בעיה משמעותית עם חום, עד שמגיע הזמן שבו הולכים לישון. פה הרשו לנו להציע טיפ קטן ומשגע. קחו את כרית החימום של החורף, הוציאו אותה מתוך הסריג, מלאו בה מים, הכניסו למקפיא, חכו כמה שעות ופשוט לכו לישון איתה מחובקים.

בד רטוב רוח וחלון

אם יש משב רוח נעים בחוץ וחלון שניתן לפתוח, קחו בד רטוב, תלו אותו על פתח החלון (נדרשת יצירתיות מסוימת) ואפשרו למשב הרוח שמגיע מבחוץ לקרר את כל החדר. מדובר בתענוג קריר ופשוט לביצוע.

מאוורר שולחני וקערת קרח

יושבים ללמוד אך החום מוציא מריכוז? היעזרו במאוורר שולחני. כל שנדרש לעשות זה להציב לצד המאוורר קערת קרח. כל עוד הקרח לא יימס, אתם תהיו שבעי רצון – האוויר שינוע לעברכם יתקרר בדרך ויגיע בטמפרטורה הרצויה.

כל מה שאין לעשות

שוכרים בקיץ דירה בלי מזגן? יש מספר דברים שמהם מוטב להימנע. אל תפעילו הרבה את תנור הבישול, אל תתקלחו עם מים חמים שיגרמו לכם להזיע תוך כדי ובעיקר אחרי, אל תתמידו לשתות קפה חם (זהו בהחלט השלב לעבור לקפה קר ביתי), אל תבחרו בכיסויי בד שגורמים לעור להידבק ואם ניתן, אל תבחרו בחדר השינה שפונה לכיוון דרום (כיוון צפון מערב עדיף כיוון שהוא מוצל ברוב שעות היום).

הצללה חיצונית

הרבה פעמים שווה לתלות צלייה פשוטה מעל החלון של חדר השינה או הסלון, כלומר היכן שיש יציאה למרפסת או לגינה, וזאת כדי למנוע כניסה ישירה של קרני שמש.

טיפ אחרון לדרך?!

מי אמר שעליכם להגיע לדירה לאחר יום לימודים? זהו בדיוק הזמן לקבוע ימי למידה אצל חברים שכן זכו למזגן בדירה. זהו בדיוק הזמן להישאר ללמ

שוכרים דירה בלי מיזוג? יש דרכים לצנן את החדרים

וד עוד שעה בספרייה הממוזגת, וזהו בדיוק הזמן לצאת לפאב השכונתי כדי ליהנות מבירה קרה.

בברכת קיץ חמים ונעים עד כמה שניתן!

פוסטים אחרונים
Scroll to Top