מלומדים

עשו זאת בעצמכם: קביעת תור לרופא משפחה מעולם לא הייתה פשוטה יותר

היכולת שלכם כסטודנטים עסוקים לתאם תור לרופא משפחה היא חשובה מאוד לטובת שמירה על בריאותכם. על מנת שתוכלו לבצע את ההליך בעצמכם באופן מהיר, רצוי להשתמש ברשת האינטרנט – לטובת קביעת תור לרופא אונליין. איך עושים את זה? ובכן, להלן הפרטים.

קביעת תור לרופא משפחה: הגיע הזמן להפסיק לבזבז את הזמן בהמתנה ארוכה

זה לא סוד שענף הרפואה עובר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, לא מעט בזכות הטמעה של אמצעים טכנולוגיים ודיגיטליים אשר מאפשרים לכל אחד מאיתנו לבצע פעולות בכדי ליצור איכות חיים בריאה יותר. בעבורכם כסטודנטים שלא פעם נדרשים לג'נג'ל בין מספר משימות במקביל לצד עומס בלימודים, הזנחה של הבריאות עלולה לעלות ביוקר ולכן נדרש לא פעם ולא פעמיים לתאם תור לרופא משפחה לטובת בדיקות שגרתיות או בעת מצב חירום. אם בעבר הלא רחוק נדרשתם להמתין זמן רב על הקו לטובת תיאום תור אצל המוקד, כיום ניתן לבצע את הפעולה דרך האתר דוקתורים. מדובר בפלטפורמה אינטרנטית מתקדמת המאפשרת לכל אחד לבחור את רופא המשפחה המתאים לו ביותר, בהתאם לזמינות, מיקום, קופת החולים, ותק וכן מ גדר. בעבורכם כסטודנטים מדובר בהזדמנות מעולה להתקדם לעידן חדש שבמסגרתו אפשר לקיים את התור במועד שנוח לכם – בין אם מדובר בהגעה פיזית לקופת החולים או אפילו דרך הטלפון או הזום. המהפכה הזו רלוונטית מאוד בעבור ציבור הסטודנטים מאחר ורבים אינם מתגוררים באזור המגורים הרשום אצל קופת החולים אלא במקום אחר, במסגרת המעבר ללימודים באקדמיה. מדובר בדרך מעולה לקבל שירות מקצועי מרופא משפחה מומחה, ובכך לדאוג לבריאות שלכם גם בזמן הלימודים.

מהן האפשרויות הנוספות לקביעת תור?

מעבר לפלטפורמה המצוינת של אתר דוקתורים, ניתן בהחלט להיעזר ברשת האינטרנט דרך הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות. דרך אותן קבוצות ניתן לבחון האם מישהו מעוניין להתחלף איתכם בתור קיים – בהתאם למידת הדחיפות. נוסף לכך, רצוי מאוד להיעזר באפליקציות של קופות החולים אשר דרכן ניתן לבצע בדיקה לגבי רופאים זמינים במרפאה שלכם, וזאת במידה ואתם אכן מתגוררים באותה העיר.

איך תבצעו את קביעת התור בעצמכם?

על מנת שתוכלו לבצע את ההליך בצורה הטובה ביותר חשבו קודם כל לגבי המועד הרצוי שבו תוכלו להיפגש עם הרופא. רק לאחר מכן היכנסו למערכת של אתר דוקתורים, בחרו את תחום ההתמחות (משפחה), את העיר בה תרצו לקיים את הפגישה וכן את קופת החולים שלכם. מיד לאחר מכן תוכלו לראות באמצעות המערכת החכמה את התור הקרוב הפנוי כמו גם פרמטרים חשובים כמו למשל שפות אותן דובר הרופא או הניסיון המקצועי. נוסף לכך, ניתן דרך האתר לצפות בסרטונים של הרופא כמו גם במאמרים ופרסומים כך שתוכלו לבצע בחירה נכונה ברופא אשר ידע לספק לכם שירותי רפואה מתקדמים, בהתאם לצרכים ועם שימת דגש על זמינות מלאה – בהתאם ללוח הזמנים הצפוף שלכם.

לסיכום, היכולת לקבוע תור לרופא באופן עצמאי מעולם לא הייתה פשוטה יותר – הן בזכות אתר דוקתורים שמהווה ללא ספק את הפורטל המקיף ביותר בישראל (מעל ל 27,000 רופאם רשומים באתר) כמו גם דרך הרשתות החברתיות בהן ניתן לבחון האם מישהו לא יכול להגיע לתור שנקבע לו, ובהתאם לכך לקצר את ההליך. מדובר בקדמה טכנולוגית מהמעלה הראשונה ועל כן היא מתאימה לכל סטודנט שרוצה לשמור על בריאותו כמו גם לקצר הליכים באופן משמעותי, וזאת במקום המתנה ארוכה במוקדי שירות הלקוחות.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top