מלומדים

לומדים אומנות: איפה קונים ציוד במחיר משתלם?

סטודנטים לאומנות? אין ספק שעשיתם את הצעד הנכון והלכתם ללמוד מקצוע שהוא לא רק תחום ידע עשיר שהוא עולם ומלואו, אלא ככל הנראה גם משהו שהוא בבחינת תשוקה גדולה עבורכם. כעת תוכלו ללמוד את ההיסטוריה של האומנות ואת כל הידע התיאורטי החשוב עליו תשענו ומכאן והלאה תוכלו לבחור לאן ללכת בעולם הזה ואם תרצו לחנך את הדורות הבאים של האומנים בעולם או שתחליטו דווקא להתמקצע ולהפוך את האומנות למשלח ידכם. יחד עם זאת, אין ספק שלימודי אומנות זה משהו שגם יכול להיות מאתגר לפעמים ואחד האתגרים הגדולים ביותר הוא דווקא האתגר הכלכלי הנובע מהצורך הבלתי פוסק לרכוש ציוד שישמש אותנו במהלך הלימודים. מרבית המוסדות כיום לא מסבסדים את ההוצאות הללו, וכך הנטל נופל כמעט במלואו על הכתפיים שלכם הסטודנטים. האם יש דרך לחסוך בעניין הזה ולמצוא ציוד איכותי במחירים משתלמים? ובכן, אנחנו רוצים להכיר לכם את אתר גרפוס שבהחלט יאפשר לכם את זה.

סקבצ'וקים

יש כל מיני סוגים אומנות ומן הסתם גם אמנים מסוגים שונים, ככה שבמרבית המקרים כל אחד צריך דברים אחרים. יחד עם זאת, אם יש דבר שצריכים על הסטודנטים לאומנות בדרך כלל זה סקצ'בוקים איכותיים. אנחנו בטוחים שמדובר במשהו שאתם מחפשים ויודעים שככל הנראה אתם מתאכזבים לגלות בכל חנות אליה אתם מגיעים שמדובר במשהו יקר באופן חסר פרופורציות בעליל. ובכן, אלא אם כן ניסיתם באתר גרפוס כמובן. מייד נדבר על עוד מוצרים שאתם יכולים למצוא שם, אבל חשוב לומר שבאתר תוכלו למצוא סוגים רבים של סקצ'בוקים איכותיים במחירים משתלמים במיוחד. למשל, סקצ'בוק פפירוס A6 ספירלה צדדית ב-13.40 שקלים בלבד, סקצ'בוק פפירוס A6 ספירלה עליונה ב-11.60 בלבד, סקצ'בוק פפירוס A3 ספירלה עליונה או צדדית ב-53.90 שקלים בלבד ועוד.

כלי כתיבה איכותיים

מכאן תוכלו למצוא סוגים רבים של כלי כתיבה שמתאימים לסגנונות אומנות שונים. טושים מיוחד במגוון צבעים, עטים לכתיבה ולרישום, עפרונות צבעוניים לרישום ולציור וכן סוגים רבים של מחקים ומחדדים.

לומדים אומנות: איפה קונים ציוד במחיר משתלם?

חנות יצירה עם כל מה שאתם מחפשים

באתר גרפוס יש באמת את כל מה שצריכים תלמידי אומנות וחובבי אומנות באופן כללי. הנה כמה דוגמאות:

– סטים מלאים וערכות לציור.

– צבעים וציוד לציור כמו קני ציור, צבעי שמן, צבעי פנדה, צבעי מים, גואש ועוד.

– כל החומרים השונים לפיסול – חימר, בצק ועוד.

– מכחולים בגדלים שונים, גליונות נייר וקרטון, קנווסים איכותיים, סכינים ומשטחי חיתוך.

– כלי שרטוט ואדריכלות.

בעצם מדובר בחנות יצירה, כך שעבור תלמידי אומנות זו הכתובת המושלמת, מפני שאפשר למצוא מחירים משתלמים על כל המוצרים הללו. בנוסף ניתן למצוא גם דברים כמו חומרי יצירה לילדים, ערכות יצירה והרכבה, מדבקות, חוברות צביעה, יצירה ולימוד ועוד.

משלוחים מהירים במחירים משתלמים

החנות אומנם ממוקמת בירושלים הבירה, אבל זה ממש לא אומר שרק סטודנטים שלומדים בעיר יכולים להנות מהציוד שהיא משווקת. למרבה הנוחות, אתר גרפוס מאפשר משלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. המחירים הם כמובן משתנים בהתאם לנקודת המשלוח, אבל בכל מקרה הציוד מגיע ת

וך חמישה ימי עסקים. בכל מקרה, גם עם עלות המשלוח, נראה כי המחירים משתלמים וטובים הרבה יותר ממרבית החנויות בארץ.

כמו כן שווה לדעת כי צוות החנות זמין בטלפון או במייל בכל בעיה בתהליך הרכישה או המשלוח, כך שיש לכם כתובת בכל שלב.

לסיכום – אנו בהחלט ממליצים לסטודנטים לאומנות לרכוש ציוד במחירים נוחים מאתר גרפוס.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top