מלומדים

לומדים לנהל: כל מה שצריך לדעת על הקורסים במגמת ניהול של מכללת רימונים

אם תמיד הרגשתם שיש לכם את היכולת לנהל, להנהיג ולסחוף אחריכם, אין ספק כי מגמות הניהול של מכללת רימונים מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מעטפת מקצועית אשר תניב לכם את היכולת לקבל כלים ושיטות לניהול אפקטיבי, בין אם מדובר בתחום המלונאות או ניהול בעולם המסעדנות. למעשה, מגמת ניהול הפכה למבוקשת מאוד בשנים האחרונות וזאת כחלק מהבנה כי הדרישה למנהלים איכותיים עלתה באופן משמעותי בתחום הזה, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להיכנס לתחום מרתק המשלב בין תורת הניהול המסורתית והמודרנית לבין התנסות מעשית שתאפשר לכם להתחיל את השלבים הראשונים שלכם בדרך לקריירה ענפה. מה חשוב לדעת אודות הקורסים של מכללת רימונים? להלן הפרטים.

קורסים לניהול במכללת רימונים – מכשירים את דור המנהלים הבא

בשביל לקבל הכשרה בתחום הניהול כחלק מתנאי הסף הם לימודי תעודה אשר מאפשרים לכם ללמוד את רזי התחום דרך מכללה מקצועית כמו מכללת רימונים. במסגרת מסלול הלימודים המקיף תלמדו נושאי ליבה המעסיקים כל מנהל – איכות השירות, שיפור השפה האנגלית, יישומי מחשב, יסודות הניהול, תקשורת בינאישית לצד ניהול צוות עובדים וניהול מערכות מידע. זאת ועוד, הלימודים הללו משלבים גם התנסות מעשית הכוללת יזמות עסקית, סיורים מקצועיים לצד הצגה של פרויקט גמר, כחלק מהכשרה מקיפה אותה אתם מקבלים ונועדה לספק לכם את היכולת לשכלל את יכולת הניהול ולהפוך למנהלים מובילים בתחום המלונאות או בתחום המסעדנות. צריך להבין כי הביקוש למנהלים הוא גבוה מאוד, בייחוד על רקע ההבנה כי מנהל טוב יכול לא רק למנף את הפעילות העסקית אלא לסחוף אחריו את העובדים ובהתאם לכך להגדיל את ההכנסות של המלון או המסעדה, באופן שמאפשר גם בעתיד להשתלב במשק הישראלי או העולמי.

תוכנית זו כוללת כאמור לימודים מעשיים בהיקף של 160 שעות לימוד, כאשר מי שמעביר את הקורסים הללו עם מרצים בכירים בעלי ניסיון עשיר בתחום הזה. הלימודים מיועדים בעבור צעירים מעל גיל 20 שיש להם ניסיון מקצועי או ללא רקע מוקדם, תעודת בגרות מלאה או חלקית והשלמת 12 שנות לימוד לצד אנגלית ברמה טובה. מועמדים שרוצים להשתלב במסלול הלימודים הזה נדרשים לעמוד גם במבחן וכן מול וועדת קבלה, כאשר הביקוש למגמה הזו הוא גבוה מאוד.

לימודים רב תחומיים ובעלי פוטנציאל אדיר לעתידכם המקצועי

צריך להבין כי תחום הניהול השתנה באופן משמעותי בעשור החולף, וזאת בשל האתגרים הרבים עמם נאלצים להתמודד מנהלים בתחום של מסעדנות או בתחום של המלונאות. היכולת לנהל צוות ולהכשיר אותו לעבודה מלאה לצד ניהול של אופרציות רבות הוא מורכב מאוד ודורש ידע מקצועי נרחב, ועל כן מגמת ניהול המתקיימת במכללת רימונים משלבת לימודים רב תחומיים אשר ישפיעו באופן דרמטי על היכולת שלכם להתקדם באופן מקצועי, הן בשל סל הכלים אותו אתם מקבלים אבל גם בשל היכולת להכיר במסגרת הלימודים את אופי העבודה ואת האתגרים הנלווים למנהלים במאה ה-21, כחלק מהבנה כי באמצעות המעטפת המקצועית הזו ניתן יהיה להוביל לחיזוק יכולת המנהיגות שלכם ואף לבסס את יסודות הניהול כחלק בלתי נפרד מהרקורד המקצועי והאישי. בסיום הלימודים תקבלו תעודה וניתן להמשיך גם ללימודים מתקדמים, כחלק מהבנה כי ידע הוא כוח ובוודאי כאשר מדובר בתחום מאתגר ודינאמי כמו תחום הניהול.

לסיכום

תמיד חלמתם להפוך למנהלים ומרגישים שיש לכם את היכולת והמוטיבציה? ובכן, זה הזמן להיכנס לאתר של מכללת רימונים, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם לטובת קבלת פרטים נוספים אודות מסלול הלימודים, כל זאת מתוך לקבל הכשרה מקצועית ולהתחיל את הצעדים הראשונים שלכם בתחום דינאמי, מרתק ומתקדם כמו ניהול.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top