מלומדים

5 תוספי תזונה שלא הכרתם – ויכולים לתת לכם הרבה תועלת

כסטודנטים אתם לא פעם מדגלים על ארוחות כמו גם מצויים תחת לחץ רב המשפיע על בריאותכם ועל אורח החיים. בכדי ליצור איזון תזונתי ולקבל את המינרלים, ברזל כמו גם חומצות ניתן ליטול.

כיצד תוכלו לשפר את איכות החיים בתור סטודנטים? ובכן, הכירו את תוספי התזונה

אורח החיים שלכם כסטודנטים הוא עמוס ולחוץ מאוד. למעשה, רבים מהסטודנטים מדווחים כי בעקבות הלימודים הם לא מצליחים לאכול בצורה מסודרת או לחילופין סובלים מעייפות רבה, סחרחורת ותופעות בריאותיות נוספות – בעקבות מחסור בברזל, ויטמינים, חלבון ואבות המזון. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לסגל בשגרת הלימודים ומתוך מטרה לשפר את אורח החיים דרך נטילה של תוספי תזונה אשר מהווים דרך מצוינת להתגבר על חוסרים תזונתיים, ובכך ליצור איכות חיים טובה יותר, גם בעבור צעירים ובוודאי מבוגרים. בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הרכישות של תוספי תזונה אותם ניתן לשלב במזון או אפילו בשתייה, אולם רבים אינם מכירים את תוספי התזונה המיוחדים שיכולים להעניק לא מעט תועלת. מהם? להלן סקירה מיוחדת:

זעפרן

בתרבות המזרח זעפרן נחשב לאחד מצמחי המרפא החשובים ביותר, וזאת בשל ההשפעה שלו על תפקוד המיני לצד היותו תבלין טבעי שניתן להשתמש בו כטיפול תומך לדיכאון, וזאת לצד שימוש בתרופות. למעשה, זעפרן הוא תבלין המופק דרך צלקת של פרח הכרכום, ועל כן זמן הקצירה שלו הוא קשה למדי בעקבות זמן גידול ארוך. ניתן ללמוד אודות הסגולות של הזעפרן דרך מידע ודירוגי המוצרים של הזעפרן, וזאת מתוך מטרה לבצע רכישה של תוסף ייעודי בו ניתן להשתמש גם לצורך ירידה במשקל.

ספירולינה

ספירולינה היא תוסף תזונה בעל רכיבים תזונתיים מעולים – סידן, חלבון וכן כל קבוצות הוויטמינים כולל תשע חומצות אמינו. מדובר בתוסף בו קל להשתמש בייחוד בעבור סטודנטים עסוקים כמוכם, וזאת בשל היותו מגיע בצורה של קובייה ירוקה אותה ניתן להכניס בקלות לשייק או אפילו להוסיף למנה מוכנה. לתוסף אין טעם לוואי והוא מצוין בעבור שיפור רמת החיוניות לצד חיזוק המערכת החיסונית. מדובר בתוסף פופולרי ששומש אפילו עבור פרויקטים מיוחדים כמו הפרויקט של התלמידים מתל אביב, שהחליטו להשתמש בספירולינה כדי "להציל את העולם מרעב".

אבץ

מדובר בתוסף תזונה המוכר לרוב ע"י ספורטאים, וכעת הגיע הזמן שגם אתם תכירו את התוסף שיכול לספק לכם כמות מצוינת של אבץ אשר הוא הכרחי לטובת מלחמה בנגיפים ודלקת זיהומית. על כן, רכישה של תוסף תזונה אבץ מהווה דרך מעולה לחיזוק המערכת החיסונית לצד הפחתת הסיכון לדלקות ומחלות אשר עלולות להופיע בעקבות מחסור חמור באבץ.

אכינצאה

מדובר בצמח נפוץ בעיקר במרכז אמריקה. בשנים האחרונות מחקרים רבים בדקו האם הוא אכן יעיל לצינון, וזאת כחלק מתרבות צפון ומרכז אמריקה אשר משתמשים באופן קבוע בצמח לטובת טיפול. דרך שימוש בתוסף תזונה אכינצאה תוכלו לא רק להילחם במחלות החורף.

ויטמין C

תוסף תזונה עם ריכוז גבוה של ויטמין C יכול להוות לא מעט תועלת, בייחוד בעבור סטודנטים שנמצאים רוב היום בקמפוס וכמעט ואינם חשופים לאור השמש. מדובר בתוסף תזונה מצוין אותו ניתן לרכוש גם במחיר נגיש, ועל כן הוא יכול בהחלט להשתלב באורח החיים שלכם כסטודנטים עסוקים שרוצים לספק לעצמם את הוויטמינים החיוניים לתפקוד.

לסיכום, היכולת שלכם לשלב תוספי תזונה במסגרת אורח החיים הוא אפשרי ואף קל יותר, וזאת בשל האפשרות לבצע הזמנה של תוספים דרך האינטרנט ובמשלוח מהיר עד הבית. בכך, תוכלו לשפר באופן ניכר את התזונה שלכם כמו גם ליצור מערך תמיכה אלטרנטיבי שלא יכול להזיק אלא להפך, להפיק יתרונות בריאותיים רבים.

פוסטים אחרונים
Scroll to Top